אוטובוס מזמר

מה דעתכם על מערכת ייחודית שאפשר להתקין על כל אוטובוס קיים, מערכת המאפשרת הגברה טובה ואיכותית למדריכה (שהיא גם הזמרת) וגם לגיטרה שלה, ועוד מיקרופון עבור סולנים מן הקבוצה, או עבור מברכים ביום הולדת חגיגי … וכך נגלה את הכישרונות ואת השמחה שלנו …?

האוטובוס המזמר מתאים לחגיגות משפחתיות גדולות כגון ימי הולדת או קבוצות חברים חוגגות, לקבוצות ממקומות עבודה המבקשות יום גיבוש ייחודי
ולכל מי שאוהבים לשיר ולשמוח.

האוטובוס המזמר הוא טכנולוגיה: הוא יכול ללוות כל נסיעה באוטובוס בשירה ובסיפורי דרך, ויש גם מסלולים שבהם הטיול בנוי ומתוכנן מאד, כעין מופע, כגון "מוזה ירושלמית", "עסיס ירושלמי", חיל חולות לים סביב", העמק הוא חלום, ועוד.

 • מהו "אוטובוס מזמר" ?

  ראשית לכל :

  כל הטיולים שלי הם טיולים מזמרים : שיש בהם שירה וזמר

  אני מורת דרך מוסמכת, שחקנית וזמרת. אני מלווה עצמי בגיטרה – אך לא בכל הטיולים

  להלן-

  אנא הבחינו בין:

  • "אוטובוס מזמר" הכולל ציוד הגברה ייחודי המועלה על האוטובוס,  לבין
  • "טיול מזמר"   שיכול להערך על האוטובוס או מחוץ לו.


  מהו "אוטובוס מזמר" ?

  אוטובוס המצויד במערכת הגברה מקצועית הכוללת רמקולים הפזורים לאורך האוטובוס + מיקרופון למדריכה ואפשר להוסיף עוד מיקרופון עם כאבל ארוך לסולנים או מברכים מן הקבוצה. האוטובוס יצוייד גם בכיסא מדריך  מיוחד המאפשר נגינה בגיטרה במהלך הנסיעה.

  אפשר להתקין את המערכת על כל אוטובוס נתון, אך יש לקבל אישור חברת האוטובוסים.

  עם זאת, אוכל לעזור באיתור חברת אוטובוסים במחירים נוחים.

  לאילו ארועים ה"אוטובוס המזמר" ?

  האוטובוס המזמר מתאים לקבוצות האוהבות לשיר,

  לקבוצות המבקשות שיהיה שמח בדרך :

  לאורך הנסיעה שרים ביחד מתוך שירונים, אפשר להעביר מיקרופון בתוך האוטובוס לסולנים או למברכים בארועים חגיגיים.  כך הופכת דרך ארוכה לחלק מיוחד, שמח ומלא תוכן בתוך הטיול.

  מאחר שהארוע "חי" ובחירת השירים נעשית תוך כדי נסיעה – הכל גמיש . מדריכים, שרים, מברכים, הכל לפי הצורך ומצב הרוח.

  הערות חשובות :

  1. יש לשמור  2 מקומות פנויים מאחורי הנהג להתקנת מערכת ההגברה, דהיינו – הספסל שמאחורי הנהג.
  1. יש לעדכן מראש ! את חברת ההסעה כי מעלים על האוטובוס מערכת הגברה אוטונומית שאינה פוגעת באוטובוס, יש לוודא אישור חברת ההסעה למערכת :

  אני מעליה על האוטובוס מערכת הגברה אוטונומית שאינה פוגעת באוטובוס, הכוללת מצבר נמוך מזרם ביתי, רמקולים המעוגנים בצורה בטיחותית בתאים העיליים באוטובוס וכסא מדריך הפונה אל הקהל הנחגר בספסל שמאחורי הנהג.

“עסיס ירושלמי”

סיור קסום בירושלים באוטובוס המזמר, מעין “מופע מטייל” המשלב הדרכה, סיפורי פולקלור עסיסיים על אתרים ודמויות ירושלמיות והרבה שירי ירושלים בליווי גיטרה

קרא עוד »

“חיל חולות לים סביב”

באוטובוס המאובזר במערכת הגברה ייחודית ובו גם טלי והגיטרה, כשבידינו שירונים. בדרכנו נדבר על העיר החדשה, על אירועים בולטים, סיפורי פולקלור ושירי תל אביב למכביר.

קרא עוד »

“פלמ"ח באוטובוס המזמר”

בטיולנו – נשיר ממיטב הפזמונים של דודו ברק, נעמוד ליד ביתם של יהודה עמיחי בימין משה וחיים גורי בטלביה – נשיר ונצטט משיריהם של משוררי ירושלים מאז ומהיום.

קרא עוד »
דילוג לתוכן