אודותיי

< חזרה לעמוד הבית

שלום אני טלי,
מורת דרך מוסמכת, זמרת ושחקנית

מביאה את נופי הארץ, אנשיה, סיפוריה ושיריה, בטיולים מזמרים ובמפגשי זמר, תוך הענקת חוויה מיוחדת במינה למשתתפים. טיולי הם לרוב סביב נושא, או מקבץ של נושאים ואני מגלמת חלק מן הדמויות ההיסטוריות במשחק תיאטרלי. חוויה זו מאפשרת למטיילים להרגיש ממש שם, ברגע ההתרחשות ההיסטורית!

השירים המלווים את הטיולים מציגים את נושאי הטיול ומעשירים את החוויה והקהל יכול להצטרף ולפענח מילים מחדש. אני רוקמת ברגישות ובכישרון סיפורי עלילה אשר כמו מתרחשים לנגד עיני המטיילים.

אלה אינן רק היכולות של משחק ושירה ושל הצגת הנושא לעומקו – אלא גם האישיות החמה, הנעימה, הקשובה.

אני מזמינה אתכם להצטרף אלי לחוויה מיוחדת במינה!

אודותיי

שלום אני טלי,
מורת דרך מוסמכת, זמרת ושחקנית

מביאה את נופי הארץ, אנשיה, סיפוריה ושיריה, בטיולים מזמרים ובמפגשי זמר, תוך הענקת חוויה מיוחדת במינה למשתתפים. טיולי הם לרוב סביב נושא, או מקבץ של נושאים ואני מגלמת חלק מן הדמויות ההיסטוריות במשחק תיאטרלי. חוויה זו מאפשרת למטיילים להרגיש ממש שם, ברגע ההתרחשות ההיסטורית השירים המלווים את הטיולים מציגים את נושאי הטיול ומעשירים את החוויה והקהל יכול להצטרף ולפענח מילים מחדש. אני רוקמת ברגישות ובכישרון סיפורי עלילה אשר כמו מתרחשים לנגד עיני המטיילים.

אלה אינן רק היכולות של משחק ושירה ושל הצגת הנושא לעומקו – אלא גם האישיות החמה, הנעימה, הקשובה.

אני מזמינה אתכם להצטרף אלי לחוויה מיוחדת במינה!

הטיולים שלי

כך אני מאירה את הנשים בעליה השנייה – לאחר תחקיר ולמידה יסודיים בניתי הצגת תאטרון ובה מועלות דמויות הנשים וכל אחת מהן מביאה בסיפורה היבט אחר של קשיי הנשים והישגיהן. ובטיול "נערים בני בלי שם", בעקבות הפלמחניקים ברכס שיירות – עולה דמותו של פוזה, הלוחם האגדי, כחוט השני בתוך הטיול. דרך סיפורו האישי, סיפורי הצי'זבאטים והשירים, סיפורי ההתבגרות, האהבה והקושי – כאשר המטיילים נקשרים אל פוזה – דווקא אז מעורר מותו כאב לב אמתי ועמוק, ולמעשה, מתוך סיפורו היחידי, עולים סיפורי התקופה והפלמ"ח בכלל.

יש טיולים רציניים יותר ויש שובבים ומחויכים. טיול עין כרם, לשם דוגמה, שובה לב ברעמי הצחוק העולים מתוך הקבוצה. דמויות וסיפורים עולים מתוך החיקויים המצחיקים של נזירה רוסית, של נזירה צרפתייה, של בריטית תימהונית, של רחל ינאית ועוד ועוד. כל זאת לצד שירה מרוממת בכנסיות עושים את הטיול ללהיט של ממש.

המטיילים נוסקים לגובה בטיול "צלילי השקט" במנזרים בשפלת יהודה. דרך שיחות אישיות עם נזירים ונזירות מגיעים המשתתפים לתובנות ולהתרגשות רבה. כל טיול – והעומק שלו, השירים שלו, התובנות שלו, והכל במשחק ובתחקירים ברמה מקצועית, בשירים המקשטים ובונים את הנושא וברוח טובה.

דילוג לתוכן